!!! UPOZORNĚNÍ PRO OBJEDNÁVAJÍCÍ !!!

▶️ !!! Vzhledem k tomu, že na mé FB skupině BALÍČKY OD MIŠKY prakticky NEPŘETRŽITĚ BĚŽÍ NOVÉ PŘEDOBJEDNÁVKY A LÁTKY Z NICH NASKLADŇUJI PRŮBĚŽNĚ, je třeba počítat s delší lhůtou dodání než látky a objednávky zpracuji!

▶️ Doba zpracování Vaši objednávky u skladových látek je cca 2-3 pracovní dny od přijetí platby na účet (pokud Vaše objednávka obsahuje látku/y z předobjednávky, je doba vyřízení NEJMÉNĚ 10-14 pracovních dní - vždy záleží na konkrétním dodavateli, jak rychle látky dodá). Po naskladnění na náš sklad se vždy snažím dělat maximum proto, aby byla Vaše objednávka odbavena co nejdříve.

▶️ Elektronická data jsou vždy zadávána s předstihem, než je balíček fyzicky předán kurýrovi.

▶️ O změně stavu objednávky jste vždy informováni e-mailem.

▶️ Pro čerpání výhod VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je nutné se přihlásit.

▶️ Balíčky jsou pravidelně odesílány každý den dle pořadí připsaných plateb.

S přáním příjemného nákupu a krásného dne Michaela Tvrdíková - "Balíčky od Mišky"

♥ 100% FINSKÉ MERINO A VAŘENÁ VLNA >>

Toto finské je jeden z nejjemnějších přírodní materiálů, který se vyrábí z vlny převážně argentinských ovcí a "MULESING FREE" = tedy bez jejich drastického strihani! Je velmi prodyšný, teplý a jemný a je vhodný i pro atopiky a lidi s citlivou kůží. Je vhodný i pro nejmenší děti. Ideální na spodní prádlo, sportovní oděvy, kukly, oděvy do nosítka.
  • HODNOTA JEMNOSTI V MIKRONECH MERINA JE 18,5-18µ, kdy jemností se rozumí tloušťka vlákna na řezu. Ta je udávána v mikrometrech. Čím menší je tloušťka, tím je vlna jemnější a nekouše. (1 mikron = 1 mikrometr (µm)= 0,000001 m)

VŠECHNY MERINO ÚPLETY VČETNĚ MERINO FLEECE JSOU VELMI PRUŽNÉ!

Merino vlna je schopna absorbovat vlhkost až do 30-40% své váhy a přitom na omak zůstává suchá a stále hřeje.
Materiál má certifikát OEKO-TEX 100.
Údržba:
Merino vlna je antibakteriální a má přirozenou samočistící schopnost.
Prát v ruce nebo v pračce program na vlnu do 30 st. C. se speciálními přípravky na vlnu.
!!! POZOR !!! Při praní je nutné počítat se srážlivostí cca 10%.
Používejte speciální prostředky na vlnu nebo olivové mýdlo. Nesušit v sušičce ani v blízkosti zdrojů tepla. Při sušení nechat volně uschnout.
Nežehlit.
Doporučuji přečíst také přečíst článek, kde je vše k tomuto materialu krásně sepsáno: https://www.caramilla.cz/vlna-merino-jak-ji-sit-prat.../
UPOZORNĚNÍ: Vzhledem k vysoké pořizovací ceně tohoto materiálu a k nákladům na dopravu z Finska, NENÍ možné na nákup tohoto materiálu čerpat slevy ze slevového programu
 

No entries found...