!!! UPOZORNĚNÍ PRO OBJEDNÁVAJÍCÍ !!!

▶️ !!! Vzhledem k tomu, že na mé FB skupině BALÍČKY OD MIŠKY prakticky NEPŘETRŽITĚ BĚŽÍ NOVÉ PŘEDOBJEDNÁVKY A LÁTKY Z NICH NASKLADŇUJI PRŮBĚŽNĚ, je třeba počítat s delší lhůtou dodání než látky a objednávky zpracuji!

▶️ Doba zpracování Vaši objednávky u skladových látek je cca 2-3 pracovní dny od přijetí platby na účet (pokud Vaše objednávka obsahuje látku/y z předobjednávky, je doba vyřízení NEJMÉNĚ 10-14 pracovních dní - vždy záleží na konkrétním dodavateli, jak rychle látky dodá). Po naskladnění na náš sklad se vždy snažím dělat maximum proto, aby byla Vaše objednávka odbavena co nejdříve.

▶️ Elektronická data jsou vždy zadávána s předstihem, než je balíček fyzicky předán kurýrovi.

▶️ O změně stavu objednávky jste vždy informováni e-mailem.

▶️ Pro čerpání výhod VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je nutné se přihlásit.

▶️ Balíčky jsou pravidelně odesílány každý den dle pořadí připsaných plateb.

S přáním příjemného nákupu a krásného dne Michaela Tvrdíková - "Balíčky od Mišky"

O mně a "Balíčkách od Mišky"

Vítejte na stránkách mého e-shopu.

Mé jméno je Míša a ráda bych Vám zde napsala pár řádků o sobě a mém e-shopu. Prodejem látek se zabývám od roku 2017. Jsem živnostník a plátce DPH.

Má vize vznikla velmi jednoduše. Chtěla jsem pro své zákazníky vytvořit produkt, který by je zaujal a usnadnil jim práci s hledáním ladících materiálů, a protože velmi ráda tvořím a kombinuji tak vznikly předem nakombinované a originální sety z kvalitních látek ve velikostech S, M, L (základní látka + panel + náplet + doplňky) a odtud vzešel jednoduchý a trefný název pro skupinu a následně i e-shop "Balíčky od Mišky".  

Můj "koníček" přerostl brzy v pořádného "koně" a plnohodnotnou práci, které se velmi ráda věnuji a kterou miluji! :-)

E-shop pravidelně doplňuji o kvalitní BIO úplety a teplákoviny, jednobarevné látky v mnoha krásných barvičkách nebo exklusivní látky, které jsou někdy dostupné pouze v omezeném množství. Na e-shopu naleznete kromě různých druhů látek také galanterii a různé doplňky a potřeby pro šití.

E-shop i veškerou administrativu vedu zatím sama, nemám žádné další spolupracovníky či zaměstnance proto, pokud se objednávky nahromadí a e-shop je zahlcený, tak někdy trvá delší dobu, než Vaše objednávky zpracuji a jsou odeslány směrem  k Vám. Vždy se však snažím vyhovět všem a odeslat co nejdříve je to možné :-)

Pokud se budete potřebovat na cokoli zeptat, můžete mě kontaktovat na uvedeném telefonním čísle na hlavní stránce a pokud se budete chtít zapojit do předobjednávek, které pravidelně připravuji -  můžete se přidat i do mé facebookové skupiny Balíčky od Mišky.

Doufám, že se Vám e-shop bude líbit a budete se rády a s chutí vracet!

Zdraví Vás Miška a Lilinka (BoM)

Můj sklad: