!!! UPOZORNĚNÍ PRO OBJEDNÁVAJÍCÍ !!!

▶️ !!! Vzhledem k tomu, že na mé FB skupině BALÍČKY OD MIŠKY prakticky NEPŘETRŽITĚ BĚŽÍ NOVÉ PŘEDOBJEDNÁVKY A LÁTKY Z NICH NASKLADŇUJI PRŮBĚŽNĚ, je třeba počítat s delší lhůtou dodání než látky a objednávky zpracuji!

▶️ Doba zpracování Vaši objednávky u skladových látek je cca 2-3 pracovní dny od přijetí platby na účet (pokud Vaše objednávka obsahuje látku/y z předobjednávky, je doba vyřízení NEJMÉNĚ 10-14 pracovních dní - vždy záleží na konkrétním dodavateli, jak rychle látky dodá). Po naskladnění na náš sklad se vždy snažím dělat maximum proto, aby byla Vaše objednávka odbavena co nejdříve.

▶️ Elektronická data jsou vždy zadávána s předstihem, než je balíček fyzicky předán kurýrovi.

▶️ O změně stavu objednávky jste vždy informováni e-mailem.

▶️ Pro čerpání výhod VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je nutné se přihlásit.

▶️ Balíčky jsou pravidelně odesílány každý den dle pořadí připsaných plateb.

S přáním příjemného nákupu a krásného dne Michaela Tvrdíková - "Balíčky od Mišky"

100% bavlněný vaflový úplet

100% BAVLNĚNÝ ÚPLET S VAFLOVOU VAZBOU
Popis: Je to 100% bavlněný úplet s pleteným vzorem v malých čtvercových mřížkách s vaflovou vazbou podobné snídaňové vafli. Díky stylu pletení je látka prodyšnějsí než většina pletenin a více savá. Jedná se o lehký a jemný materiál příjemný na dotek. Nemačká se a dobře se s ním pracuje.
Je vhodný především k šití lehčích svetříků, mikin, sukní, šatiček nebo overalů či teplejších pyžam. Lze použít i na ubrousky, slintáčky, šály, nebo dečky. Vzhledem ke složení (100% bavlna) počítejte s větší srážlivostí, proto doporučuji před šitím vysrážet!

Složení:
Bavlna 100% bavlna, materiál přesto lehce pruží
gramáž 300 g/m² (+/-5%)
šíře: 150cm (+/-5%)
MATERIÁL LEHCE PRUŽNÝ!
 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem