!!! UPOZORNĚNÍ PRO OBJEDNÁVAJÍCÍ !!!

▶️ !!! Vzhledem k tomu, že na mé FB skupině BALÍČKY OD MIŠKY prakticky NEPŘETRŽITĚ BĚŽÍ NOVÉ PŘEDOBJEDNÁVKY A LÁTKY Z NICH NASKLADŇUJI PRŮBĚŽNĚ, je třeba počítat s delší lhůtou dodání než látky a objednávky zpracuji!

▶️ Doba zpracování Vaši objednávky u skladových látek je cca 2-3 pracovní dny od přijetí platby na účet (pokud Vaše objednávka obsahuje látku/y z předobjednávky, je doba vyřízení NEJMÉNĚ 10-14 pracovních dní - vždy záleží na konkrétním dodavateli, jak rychle látky dodá). Po naskladnění na náš sklad se vždy snažím dělat maximum proto, aby byla Vaše objednávka odbavena co nejdříve.

▶️ Elektronická data jsou vždy zadávána s předstihem, než je balíček fyzicky předán kurýrovi.

▶️ O změně stavu objednávky jste vždy informováni e-mailem.

▶️ Pro čerpání výhod VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU je nutné se přihlásit.

▶️ Balíčky jsou pravidelně odesílány každý den dle pořadí připsaných plateb.

S přáním příjemného nákupu a krásného dne Michaela Tvrdíková - "Balíčky od Mišky"

♥ LILLESTOFF , BIO MATERIÁLY, MERINO A VAŘENÁ VLNA >>

Kvalitní látky německé Bio kvality od Lillestoff.

Jsou opravdu jedinečné a v BIOkvalitě ‼️ Já si je zamilovala, protože tyto tyto látky maji své příběhy❤ a hlavně u kterých se nemusíte bát, ze je po jednom praní vyhodite oknem. ????
????Barvy jsou kvalitní a drží i po velmi častem praní a i proto, ze se tento dodavatel vyhýbá černým tiskům na bílém podkladu.
Material je také velmi příjemný na omak.
☝ Ceny přímo od dodavatele Lillestoff jsou cca od 500 Kc a výše za 1 běžný metr pro běžného zákazníka. Ja se proto snažím Vám zprostředkovat co možná nejlepší cenu ????
 
 

 

 

No entries found...